CharlieCh

niečo stručné o sebe

Moderátor: AdmineR

CharlieCh
mazák
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Novembra 2019, 20:35

CharlieCh

Príspevok od používateľa CharlieCh »

Ahojte,
co tak o sobě napsat... S orhorem jsme jeden ročník a bydlíme cca 20 km od sebe, ale vůbec se neznáme :lol:.
Nejsem žádný audiofil, nepovažuji se ani za hifistu. Prostě si jenom rád užívám mou oblíbenou hudbu bez rozdílu nosiče. V 99% případů poslouchám metálek a rock, ale taky Scooter nebo hiphop.

Mám gramo Saba PSP-250 a vůbec, moje sestava je slepenec různých značek - CD JVC XL-Z442, předzesilovač YAMAHA C-45, koncák DENON POA-2800, deck Pioneer CT-777 (který aktuálně nahradil v tuto chvíli pokažený deck TEAC V1030). Do konceptu starých věci nezapadají akorát sloupy QLN 603 mk2.

Hmmm, asi bych to mohl trochu sjednotit, poté, co jsem si párkrát poslechl Pioneer CT-777, který mám aktuálně asi 10 dní, jsem se do jeho zvuku zbláznil, tak bych nejspíš zkusil vyměnit předzesilovač a posléze tuner a CD player za Pioneera, ale to je zatím jenom takový výstřel do tmy, to bude trvat, než najdu něco mému oku libého :). A než něco načtu, to bude taky trvat :mrgreen:. A než ukecám manželku, to bude věčnost.

Mám rád staré věci, v tom se s většinou z vás asi shoduju, ve sklepě (bohužel jinde není místo) je poukládáno pár krásných starých rádií i koutoučáků, nebo třeba tranzistoráků .

Tak, to by mohlo alespoň pro teď stačit, už tak jsem v kecal víc, než jsem původně chtěl :mrgreen: :mrgreen:
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: CharlieCh

Príspevok od používateľa Nstar »

Tak nazdar u nás na tomto skvelom fóre kde nájdeš vselico, píš a pytaj sa koľko klávesnica stačí. Odfot 777cku, kazety aké pouzivas?
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: CharlieCh

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

CharlieCh: Tak tě tu taky vítám :-).

Napsal jsi to pěkně a neboj, jsou tu i tací, kteří píšou mnohem víc, což časem poznáš :-D.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1752
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: CharlieCh

Príspevok od používateľa moniatko »

Tak pridávam sa k uvítaciemu výboru :D : ))
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2283
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: CharlieCh

Príspevok od používateľa orhore »

Zdravím tě CharlieCh :) . Tak to je zajímavé, že bydlíš tak blízko. Z tohoto fóra jsme už 4 v blízkém okolí.
A jak píše Nstar přede mnou, něco nafoť (i třeba na mobil) a postni sem.
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: CharlieCh

Príspevok od používateľa oneeeee »

vitaj metloš . musíš dať prístupné vo forme fotiek , čo máš doma .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
CharlieCh
mazák
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Novembra 2019, 20:35

Re: CharlieCh

Príspevok od používateľa CharlieCh »

Jasně že něco nafotím, koneckonců kdo by se rád nepochlubil, že 😁?

Ještě snad něco k tomu, jak jsem se dobral k tomuto fóru. V okamžiku, kdy mi došlo, že můj předchozí tapedeck momentálně dosloužil, jsem začal hledat vhodnou náhradu, pročítat různá fóra a hlavně googlit, až jsem narazil na toto fórum, které se mi svoji přímostí a nenucenosti na první pohled zalíbilo a teď, když konečně jsem staronovým majitele Pioneera, jsem se regnul, ať se můžu o tu radost podělit a pokecat s vámi o všem možném, i nemožném.

Jelikož mi doma leží pokažený tapedeck Teac a já se ho nechci vzdát, hledám někoho, kdo mi ho opraví. V minulosti byl na opravě u Sinclair v Luhačovicích, byly většinou vyschlé koníky hlavně ve zdroji a teď to bude nejspíš tentýž případ, symptomy jsou podobné. Zatím jsem našel toto:
https://www.audiorepase.cz/clanky/kontakt/
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: CharlieCh

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Ahoj. Vitaj. Ako si nas nasiel?
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
CharlieCh
mazák
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Novembra 2019, 20:35

Re: CharlieCh

Príspevok od používateľa CharlieCh »

Ještě jsem měl nejspíš poznamenat, že toto fórum mám docela pročtené, uchvátilo mne téma Akai GX-75 a už už jsem měl cukání ho koupit na aukru, ale potom jsem početl o jeho drobných neduzích a nakonec zvítězil Pincek od stejného prodejce z aukra. Mimochodem i ten Akai už byl asi prodaný, zmizel z nabídky. Pincek byl za velmi dobrou cenu 3100, momentálně je jeden stříbrný na prodej zde, ale cena je někde jinde:
https://audio-video-tv.hyperinzerce.cz/ ... -gallery-5
CharlieCh
mazák
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Novembra 2019, 20:35

Re: CharlieCh

Príspevok od používateľa CharlieCh »

Kazetowich viz o jeden příspěvek výš...
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: CharlieCh

Príspevok od používateľa oneeeee »

a čo kotúčový magnetofon . aj ten treba . sme tu len 4 , čo máme aj cievkače.
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
CharlieCh
mazák
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Novembra 2019, 20:35

Re: CharlieCh

Príspevok od používateľa CharlieCh »

Když se nebudeme bavit o Teslách, tak nemám, jednak bych ho prostě neměl kam postavit a druhak kdybych si mohl vybrat, tak by to byla suma jako hrom a to si prostě nemůžu dovolit, bohužel :cry:.
Napísať odpoveď

Návrat na "Predstavenie členov fóra"