Nové vkládání příloh

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové vkládání příloh

Príspevok od používateľa EZ647 »

skúšal som zväčšiť na 10MB a napísalo chybu presunu súboru, takže už s tým nepohnem
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Nové vkládání příloh

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Pokud něco píšu blbě, tak se omlouvám, ale nemyslím to špatně.


EZ647: A zkoušel jsi sem na fórum do přílohy nahrát třeba takový WAV či Mp3 soubor o velikosti do 5MB (třeba 4.5MB)? Pokud ne, zkus to a dej vědět, pokud by ti to šlo, tak je chyba na mé straně, pokud ne, tak je to změněný zde na fóru.

No já to myslel tak, že když už bych tu občas využil třeba přílohu pro 10MB soubor a časem zase pokračoval v testech kazet, tak bych asi mohl přispět, aby se tu nemuselo omezovat - tedy pokud je pravda, co psal janvys - že se to snížilo, páč je to drahý..
Nerad bych, aby se tu dělaly omezení jen skrz finance..a že tu nejsou reklamy jsem rád.


Tak pokud to nejde změnit ani tobě, tak to asi musel udělat ten site admin, páč když je v té chybě napsáno:
Príloha je príliš veľká, maximálna veľkosť prílohy je 2 MB.
Táto hodnota je nastavená v php.ini a nemôže byť zmenená.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové vkládání příloh

Príspevok od používateľa EZ647 »

pošli mi ten súbor na mail.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"