Opustený závod TESLA V.....e (FOTKY)

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Opustený závod TESLA V.....e (FOTKY)

Príspevok od používateľa oneeeee »

správne . tak tam to aj patrí .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8759
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Opustený závod TESLA V.....e (FOTKY)

Príspevok od používateľa Kazetowich »

daniel00421 napísal: Sobota, 6. Júna 2020, 17:54 No jo tak postupne budem scanovať to najzaujímavejšie,aj tak toho bude dosť a asi pre poriadok to budem vkladať na to určeným vláknom TU:viewforum.php?f=47 do Zaniknutých a zabudnutých značiek audio,môže byť ?
ano - díky
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: Opustený závod TESLA V.....e (FOTKY)

Príspevok od používateľa jhradec »

Neusnulo to scanování ? Zájem trvá 8-) .
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Opustený závod TESLA V.....e (FOTKY)

Príspevok od používateľa daniel00421 »

jhradec napísal: Piatok, 8. Januára 2021, 11:39 Neusnulo to scanování ? Zájem trvá 8-) .
Neusnulo,medzitým odišiel starý scaner,mám novú multifunkčku tlačiareň so scan ale nie a nie aj s dodaným softom a driver oživiť priame ukladanie scanov na vidly x,nechce riadne komunikovať.HP multi s kompom a vidlami na Lenovo.Tlačiť tlačí,preberá ale späť do kompu scan nič moc.A dlho to trvá...Fotka 9x13 cm tri minuty a potom sa ešte opýta na zmenu kvality a všetkých rozlíšení a potom zasa jak blbec čakáš na uloženie a potvrdenie.
Starý scan Ofsetdrive som ponastavoval,potom len vkladal obrázky a foto a išlo to jak na páse s auto hneď ukladaním-samo na starom kompe HP s 98" vindákom.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8759
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Opustený závod TESLA V.....e (FOTKY)

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Ahoj Dano.
Pred par rokmi som mal tiez multi HP doma a v praci mame iny starsi ale bol vtedy jeden z najdrahsich all in one od HP - a obidva na skenovanie hotova tradedia.
Pred asi 5 rokmi som domov kupil multi od canonu a to sa neda porovnat. Kvalita aj komfort obsluhy. Volakedy som bol v praci skenerista - tak viem o com hovorim.
Neskor bolo domov treba este jedno multi - kupil som asi za 45e iny model od canonu a tiez spokojnost. Ako tlac-tak i sken a komfort obsluhy.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Zabudnuté alebo zaniknuté značky hifi"