Upratovanie fóra

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Upratovanie fóra

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím,
nechci se nikoho dotknout nebo naštvat, tak se raději předem ptám :-).

Protože tu delší dobu pozoruji násobení mnoha víceméně podobných vláken, kde je jen zepár příspěvků a vlastně se tématicky shodují s dalšími, tak mě napadlo, že bych je jednoduše sloučil.
Rozhodně je nechci mazat, přeci jen, to by byla hloupost, když už si dotyční dali práci to zde založit, jen si myslím, že by se to tu zpřehlednilo, kdybych to sloučil pod jediné vlákno a vlivem sloučení (pokud se nic nezměnilo) by zůstal název Předmětu původních vláken v záhlaví každé ze série příspěvků (tedy to tučné v záhlaví každého příspěvku - u tohoto příkladem "Re: Upratovanie fóra"), takže by se i poznalo jak to šlo po sobě.


V tomto případě mluvím příkladem o hádankových vláknech. Když jsem se je pokusil vyhledat, tak mi pro jistotu vyskočila tato hláška :-D
Nasledovné výrazy budú ignorované, pretože sú považované za príliš často sa vyskytujúce: hádanka.
Ale namátkově jde třeba o tyhle:
viewtopic.php?t=3362
viewtopic.php?t=3339
viewtopic.php?t=2397
viewtopic.php?t=1980
viewtopic.php?t=2305
viewtopic.php?t=1903
viewtopic.php?t=1138
viewtopic.php?t=720
atp..

Znovu píšu, nechci to mazat, jen sloučit ;-)




Když už nemám tak málo času jako do loňska vlivem spousty směn, tak bych to tu rád začal uspořádávat, no a před každým úkonem bych se raději zde zeptal než abych narušil něco co bych neměl :-).

Tak předem moc děkuji za Váš čas a povolení či názor.
Díky a přeji hezký večer a den.
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1076
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: Upratovanie fóra

Príspevok od používateľa jhradec »

Nu ano- je to tu už dost nepřehledné. Celé fórem je navíc poněkud nevyvážené. Jako hlavní médium pro vintage HiFi totiž byla gramofonová deska LP. LP bylo vrcholem snažení interpretů - koncerty byly jen podpůrným prostředkem propagace. To dříve nebylo a bohudík i dnes to mizí.

jedna věc je jistě chválihodné sloučení paralelních vláken, ale přimlouval bych se i za přehlednější seřazení témat.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Upratovanie fóra

Príspevok od používateľa EZ647 »

Aktuálne pri príležitosti, som vytriedil takmer všetky značky z fóra "Decky, kotúčáky, gramofóny, CD a iné prehrávače"
kde bolo 14strán s témami, dal som každej značke samostatné fórum, a strany s témami tak klesli zo 14 na 7, čo je celkom úspech, práca na dve hodiny, lebo je to nutné robiť po jednom a vyklikávať stále dookola, jak na páse vo fabrike, nemá to konca
ak chcete aj ďalšie značky čo tam sú zapadnuté, tak dajte vedieť

iné témy sa potom presunú pod jednotlivé značky aj v iných sekciách, nech sa to ľahšie hľadá
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2330
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Upratovanie fóra

Príspevok od používateľa orhore »

Velmi dobrý počin. Konečně je to přehlednější Obrázok
Ještě oddělit decky, R2R, gramce, zesáky + receivery a bude to skoro dokonalé Obrázok
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Upratovanie fóra

Príspevok od používateľa EZ647 »

možno aj to raz bude :D
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3650
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Upratovanie fóra

Príspevok od používateľa Nstar »

Pekná práca, mne by to teda zabralo oveľa viac času ale slušný vykon
Vítané sprehľadnenie
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Upratovanie fóra

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

EZ647: Tak tě musím ještě tady pochválit, krásná práce, tohle jsem fakt čučel jak jsi si s tím hrál, paráda :thumbup:.


--

orhore: Tady jen dodám, že tu animaci s výtlemem jsem fakt nečekal, to mě pobavilo jak jsem to viděl :lol:.


---


Já se právě pustil do třídění Bazaru, takže kdyby kdokoliv měl něco již vyřešené, stačí napsat a já to přesunu, aby v těch hlavních vláknech zůstaly jen ty aktuální :-).
viewforum.php?f=19
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3650
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Upratovanie fóra

Príspevok od používateľa Nstar »

Zdravím NSK
Coze také upratovanie?
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Upratovanie fóra

Príspevok od používateľa EZ647 »

ja som rád, že sa do toho dal, potom spravím aj tie chlieviky aby tam mohol popresúvať nejaké značky ďalších tém a vytriediť

Nstar: ešte vydrž u obrazovky, do hodiny bude ďalší diel počúvania na mechanike :D
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Upratovanie fóra

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Nstar: Taky Tě zdravím :-).

Tak já o vytvoření těch nových pod-kategorií v Bazaru žádal už v listopadu, ale jaksi k tomu nedošlo. Když jsem si pak s Erikem psal soukromně, tak jsem to zmínil a on mi to během chvilky vytvořil, tak jsem se konečně do toho pustil, ale je to těžký, když u mnoha vláken ani netuším zda byly vyřešené, tak je mi blbé to přesouvat bez vědomí jejich zakladatelů a hlavně kvůli tomu, zda jsou stále aktuální i přesto, že jsou třeba některé už 3 roky staré.
Tak jsem napsal pár zpráv a snad mi dotyční odpoví.

Tak je to tu potřeba uklidit, s Moniatkem (čímž ji zdravím, tak pozdravy předej dál :-) ) jsme to měli v plánu, ale jaksi na to až tak dobře nedošlo. Hlavní problém je v tom, že tu vzniká spousta slepých vláken, případně duplikačních, takže se v tom budu muset ještě pohrabat - no, ale začít se někde musí, takže jsem si řekl, že začnu tady v Bazaru :-).
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Upratovanie fóra

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

TAK, v Bazaru jsem vytřídil co se dalo určit jako vyřešené, kontaktoval jsem pár členů fóra ohledně nějakých inzerátů u kterých si nejsem jistý a ještě několika členům musím napsat. Problém však je u těch, kteří se tu neukázali třeba 3 roky..to pak těžko zjistím..


Kdyby jste někdo našel nějaký ze svých inzerátů v hlavních kategoriích (to jsou ty, které nejsou označeny jako "Vyriešené"), tak mi prosím napište s odkazem na vlákna, která můžu přesunout.
viewforum.php?f=19

Předem moc všem děkuji za spolupráci :-).
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1959
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Upratovanie fóra

Príspevok od používateľa daniel00421 »

CHVÁLIM chlapci že ste takto upratali,viete že ja aj čojaviem príspevok v inom ako servis alebo balíčkový deň potom posuniem a píšem že sem to riadne patrí,súhlasím ak by ste niekde natrafili na moje dvojité príspevky ponechať len v správnom vlákne pôvodný,určite ostatok tak aj čo sa týka pár rokov v Bazári,kľudne zmažte,chválim opäť,človek koľkokrát v zaujatosti a zápale si neuvedomí a zbytočne zaťažuje stránky aj obsah na úložisku,že...Ďakujeme že sa takto chlapci staráte.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"