Nové kazety za dobré ceny

Toto nám tu chýbalo, tak sme to dávali do Nezaradeného - odteraz to patrí sem.

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa janvys »

Jojo slídím a slídím :D Konkrétně tutu That's bych si nekoupil, jelikož její design mi moc nevoní. Moc se mi ale líbí trojúhelníkové That's, kterých je na trhu ještě relativně dostatek, avšak jejich ceny také docela stoupají. Není to dlouho, kupoval jsem That's EX 10ks za 80€ a pošta 16€ tak to ještě vyšlo dobře.
Aktuálně dnes sleduji po delší době zase aukci toho maňase na aukru, ale ceny už teď jsou příliš vysoko, skoro u všech položek vede uživatel danielnavr.
SONY ES
Stano
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1328
Dátum registrácie: Streda, 8. Júla 2020, 22:10

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa Stano »

U toho chlapíka to nie je v poriadku, niekedy mám pocit, že on vystavuje a nepredáva :lol:
Nie je možné, aby identické kazety v ponuke za polovičnú cenu, nikto nekúpil a tam to v každej dražbe vyletí neskutočne.
Inak pochopil som jeho taktiku. Ale tuším som to už niekde tu písal.
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 546
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa Hasterman »

CDIVF sú jedny z najlepších metaliek vôbec. Momentálne beží jedna aukcia na 10 kusov a cena je tam už 230 euro. Pár rokov dozadu sa dali kúpiť aj pod 10 euro. Vyšší model je suono v cene ma-xg ale rozdiel nezbadáš. Takže cena 20 euro by ešte mohla byť fajn za tak famóznu kazetu ktorej nejaká tdk ma nesiaha ani po päty.
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Stano
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1328
Dátum registrácie: Streda, 8. Júla 2020, 22:10

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa Stano »

Tak za 20 ju mať nebudem, ale ak je dobrá neľutujem. Dostanem k nim aj MX-S, jediná škoda je, že nemá skoro žiadne nové maxell.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa EZ647 »

podľa údajov z obalov a pod. by mali byť CDIVF a SOUNO s rozdielnymi páskami, rozdielne častice, ak to nie je len marketing
kazeta je rovnakého dizajnu, ale SOUNO má plast podobný Maxell XLIIS a ostatné v SOUNO dizajne sú zo štandardného plastu

bohužiaľ moja SOUNO C46 dopadla v testoch zle, väčšina deckov sa s ňou nespráva k mojej spokojnosti, niektoré decky sa s ňou správali ako metalka nastavená na chrome a najväčší problém, a to u každého jedného decku ostala pozdĺžna ryha pomerne hlboká, po jednom použití, asi chyba výroby alebo bohvie čoho, napriek tomu mať príležitosť v rozumnej cene SOUNO C90 mal by som záujem vyskúšať či to bude rovnaké ako v prípade tej mojej

CDIVF dopadla v mojich testoch veľmi dobre
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa janvys »

Asi jsem se pomátl a koupil v té šílené aukci pár kazet :?
Jediné co mě může utěšovat je že jsou to velmi kvalitní pásky na nahrávání, ale stejně jsem magor, měl jsem se na to vys....
Prílohy
Screenshot_20210129_210753.jpg
SONY ES
Stano
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1328
Dátum registrácie: Streda, 8. Júla 2020, 22:10

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa Stano »

Aj ja som od neho vyhral tri aukcie, ale končili o 10tej do obeda. Kúpil som po 100vke také novšie 3 novšie maxell a jednu Fuji.
Do 10tich minút mi volal, že som vyhral a také keci, tak som ho poprosil o IBAN, že to uhradím, večer volal znova či ešte niečo nechcem, ja som ho poprosil nech pošle nejakú ponuku a že si vyberiem. Neprišlo nič, kazety boli uhradené a po dvoch týždňoch som mu volal, že čo sa deje a kde sú kazety a on, že, veď ste chcel aby som to nechal otvorené, že ešte niečo kúpite. Ja na to, veď ste mi žiadnu ponuku neposlal. On, tak ste si mal vydražiť ja nepredávam za pevné ceny...
Vtedy som si povedal, že od neho už nikdy nič nekúpim, ani keby mal Vertex za 20 eúr.
Stano
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1328
Dátum registrácie: Streda, 8. Júla 2020, 22:10

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa Stano »

Ako by ste videli cenu týchto troch kaziet, pokiaľ by ste boli predávajúci. Takto sa treba na to pozrieť...
FB_IMG_1612125923961.jpg
Naposledy upravil/-a Stano v Nedeľa, 31. Januára 2021, 21:59, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa EZ647 »

neodvážim sa nikdy odhadovať, lebo ceny sú dneska neskutočne vysoké, hlavne ak máš Japan modely
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa janvys »

Stano napísal: Nedeľa, 31. Januára 2021, 21:48 Ako by ste videli cenu týchto troch kaziet, pokiaľ by ste boli predávajúci. Takto sa treba na to pozrieť... FB_IMG_1612125923961.jpg
300Kč/ks. Přesně za tolik jsem je minulý rok prodal. K tomu jsem poslal do světa XLII stejného ročníku za 200Kč.
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím,
snad nebude janvysovi vadit, že mu sem lezu.
Vzhledem k tomu, že je můj dotaz zatím jen hypotetický (skrz finance), tak jsem nechtěl zbytečně zakládat nové vlákno a toto je názvem příhodné.


Je v této době ještě nějaká šance koupit nové, zabalené kazety za vhodnou cenu?
V případě, že by šlo: o množství 100 kusů, délku ideálně 90 (ale klidně od 46 vejš) a kvalitou nad současně prodávané Maxell UR (2012).

Aby se přípané odpovědi nechytili překupníci, tak mi klidně napište soukromně.


A předem tedy díky za případnou odezvu.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa EZ647 »

FOX budú neadekvátne požiadavkám? to len tak na okraj...
Napísať odpoveď

Návrat na "Tipy na dobrý nákup, novinky, články, zaujímavosti - nové"