Registrácia očkovania ľudí +60

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Registrácia očkovania ľudí +60

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Od štvrtka sa snažím až po dnes opakovane registrovať v rámci Bratislavského kraja svoju mamu-nad vek 70 na očkovanie Covid-u a stále neviem či aplikácia a niekto v registri kontroluje ale na stránke:https://www.old.korona.gov.sk/mi stále nevie potvrdiť žiadosť,ukazuje že termíny sú obsadené alebo po opakovanej registrácii ukáže obsadenosť je nedostupná,popr na 3-4 pokus registrácie Vám ukáže !!!vopred obsadené termíny,pritom som bol v spustení aplikácie vo štvrtok na real registráciu medzi prvými,skúšali ste svoju mamu,otca registrovať ?Ako je to u Vás v iných krajoch,okresoch ?Prečo to nik nespracúva,nik neregistruje,proste skúste neskôr.Od zajtra sa pri tom majú začať očkovať osoby na základe nad 60+.A keď akoby registrácia nefungovala alebo to nik nespracúva,prestáva ma to baviť,mám sedieť celý deň za kompom a opakovane odosielať žiadosť pre chorú mamu ?
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Stano
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1328
Dátum registrácie: Streda, 8. Júla 2020, 22:10

Re: Registrácia očkovania ľudí +60

Príspevok od používateľa Stano »

Ahoj Daniel. Asi ti neporadím, ale dnes som sa online registroval na testy a prvý krát sa mi stalo, že potvrdzujúca sms s kódom, mi prišla asi po 5tich hodinách. Skúšal som sa prihlásiť znovu, lebo som bol zvyknutý, že sms príde automaticky a potom ma to už do systému nepustilo.
Nie je tam nejaké kontaktné telefónne číslo? Zavolaj tam a skús.
Chcel som napísať, že v tom začína byť bordel, ale v tom je bordel od začiatku.
Stano
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1328
Dátum registrácie: Streda, 8. Júla 2020, 22:10

Re: Registrácia očkovania ľudí +60

Príspevok od používateľa Stano »

Akurát som sa pozrel na ten formulár. Je v tom bordel, ukazuje to 0 voľných miest, tak by som to skúsil telefonicky.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Registrácia očkovania ľudí +60

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Stano napísal: Nedeľa, 7. Marca 2021, 18:08 Akurát som sa pozrel na ten formulár. Je v tom bordel, ukazuje to 0 voľných miest, tak by som to skúsil telefonicky.
Telefonicky sa niet kam dovolať,taký kontak priamo na objednanie neexistuje.
Tak a doteraz nič,pardon mama je +70 a pre nich v rámci očkovania stále nič,je štvrtok 11.3.2021
Nech dá nieka stávkovacia spoločnosť lotériu na výhru.Zajtra má maminka 73 sviatok,chcel som jej urobiť radosť ku sviatku,asi odložíme,len aby bolo kam a za chvíľu budú očkovať mladších a na rad tí naši najbližší sa možno už ani nedostanú...
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Registrácia očkovania ľudí +60

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Ono stále zadávam kam patrím pod Bratislavský kraj,je tam stále aj možnosť kam priamo patríme pod okres Malacky,ale...Ukáže nám okresnú nemocnicu priamo v Malackách,ale,žial od tej prvotnej registrácie a dnes aj telefonicky bolo potvrdené že očkujú občanov cez 70 len Astra Zeneca a tá už sa tu u nás v okrese vyčerpala už v utorok,pritom registrácia stále s plnou obsadenosťou beží,kde je niaky správca,administrátor ?Ľudia sú v zmätku a je to hodne zavádzajúce nie ?Čo tí skôr narodení,ako im to vysvetlíte ?
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"