WM-D3

Toto nám tu chýbalo, tak sme to dávali do Nezaradeného - odteraz to patrí sem.

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

WM-D3

Príspevok od používateľa janvys »

Tuto unikátní nabídku si jistě překupníci nenechali ujít. Dokážu si představit tu brutální smršť telefonů. Autor inzerátu absolutně netuší co má v ruce :shock: Doufám že to koupil nějaký fanda. Ceny D3 po renovaci se totiž normálně pohybují od 250-300€ dle optického stavu.
Screenshot_20210405_210527.jpg
https://elektro.bazos.cz/inzerat/134480 ... l-sony.php
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Teslák
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1335
Dátum registrácie: Štvrtok, 1. Novembra 2018, 22:43
Bydlisko: U Zubatých Žab

Re: WM-D3

Príspevok od používateľa Teslák »

Viděl jsem. Snad to Foxovi vyjde.
Kazeťáky: Pioneer ct-s710, ct-s910, RS-BX747
Walkmany: Panasonic RQ-NX60V ,Sony WM-FX 675, WM-FX 511, WM-DD11 .
Přehrávač optických disků : Panasonic DMP-BDT500 ,Recorder Philips Cdr785
Zesilovač: Philips Fr975
Zvukovka: CREATIVE X-FI SB1240 pro RECording
Stano
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1328
Dátum registrácie: Streda, 8. Júla 2020, 22:10

Re: WM-D3

Príspevok od používateľa Stano »

Písal som mu tuším v piatok, ale nie som si istý, žiadna reakcia. Včera som ten inzerát vôbec nevedel nájsť a dnes je zase v ponuke.
Neviem no. Ak niekto dokáže pridať inzerát na bazoš a nevie overiť cenu vo svete...
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: WM-D3

Príspevok od používateľa janvys »

Ten inzerát je tam už 3 dny, nikam nezmizel. Pokud je cena pravdivá, muselo to být prodané během 10 sekund
SONY ES
Stano
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1328
Dátum registrácie: Streda, 8. Júla 2020, 22:10

Re: WM-D3

Príspevok od používateľa Stano »

Fakt som ho včera nevidel. Úmyselne som ho hľadal. Ja som sa čudoval, že si ho z fleku nevzal.
Používateľov profilový obrázok
Teslák
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1335
Dátum registrácie: Štvrtok, 1. Novembra 2018, 22:43
Bydlisko: U Zubatých Žab

Re: WM-D3

Príspevok od používateľa Teslák »

Pak je to zajímavé,emaily určitě bude zasypaný.Nevolal jste mu někdo? Janvysi? Ty jseš takový profihledač se šestým smyslem.
Kazeťáky: Pioneer ct-s710, ct-s910, RS-BX747
Walkmany: Panasonic RQ-NX60V ,Sony WM-FX 675, WM-FX 511, WM-DD11 .
Přehrávač optických disků : Panasonic DMP-BDT500 ,Recorder Philips Cdr785
Zesilovač: Philips Fr975
Zvukovka: CREATIVE X-FI SB1240 pro RECording
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: WM-D3

Príspevok od používateľa janvys »

Ne, bohužel jsem si tento víkend dal úplné "volno" od prohledavání a čmuchání, takže jsem na ten inzerát narazil až dnes v pondělí. Bylo mi jasné že kdo se neozval v první minutě po podání, neměl šanci (za předpokladu že ta cena je reál).
D3 už navíc mám, po komplet renovaci ve stavu zánovního kusu, takže pro sebe bych to ani nepotřeboval. Mrzí mě jen to, že jsem to mohl ulovit a podržet pro někoho zde na fóru.
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: WM-D3

Príspevok od používateľa janvys »

Teslák napísal: Pondelok, 5. Apríla 2021, 21:23 Viděl jsem. Snad to Foxovi vyjde.
Ví někdo jak to dopadlo?
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: WM-D3

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Obávám se, že nijak...

Pánovi jsem e-mail psal co mě na to Teslák upozornil. Samozřejmě do teď nic. V úterý jsem mu tedy volal a během prvního hovoru celkem rozumná komunikace. Prý mu přišlo hodně e-mailů a byly mezi nimy i ne moc příjemné.. Prý mu předemnou volal někdo, kdo mu nabízel 1100Kč s tím, aby mu to poslal poštou, ale spíš by upřednostnil kupce z Brna, aby to asi nemusel balit. Domluvili jsme se tedy i hned ten den na převzetí, no bohužel mi to nevyšlo, tak jsem mu volal, abych ho informoval, jenže to nezvedal. Napsal jsem mu tedy SMS s omluvou a žádostí o napsání jiného termínu - bez odezvy, byť mu zprávy došly. Další den jsem mu volal a asi jsem ho zastihl v práci, tak mi tiše řekl, že mě pak zavolá.
Nyní je to už právě 6 dnů a zatím nezavolal.


Takhle podrobně bych to tu normálně nerozváděl, ale vzhledem k tomu, že dotyčný asi neměl příliš zájem o prodej, tak na to kašlu. Už jsem se já blbec těšil, že se mi podaří sehnat nějaký solidní walkman :-| ..
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: WM-D3

Príspevok od používateľa janvys »

Solidní? Haha to je slabé slovo. Měl bys jeden ze tří nejlepších walkmanů co kdy kdo vyrobil.
Ale to tak, že mu někdo nabídl 5tis.Kč a tomu to prodal. Došlo mu, že mezi několika stovkami a několika tisíci je sakra rozdíl.
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: WM-D3

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Tak to bylo myšleno trochu jako nadsázka, vím že se jedná o ceněný walkman, minimálně od tebe co jsi tu mnohdy zmiňoval. Osobně by se mi líbil, to je pravda, ale dost by mě vadilo ovládání zezadu, kór když bych často chtěl koukat i na samotnou kazetu, proto mě až tak moc nebolí, že jsem ho nezískal.
Hm, no já ti nevím, celkem pochybuju, že by někdo za neznámý stav a ještě k tomu s odpadlým krytem dával takovou pálku.
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: WM-D3

Príspevok od používateľa janvys »

Vůbec nepochybuj. Dal. A nebyl by sám. Spousta lidí jako my vědí, co je to zač a za kolik se reálně prodává.
V neznámém stavu nebyl. Psal že je plně funkční. A podle fotek byl i velmi pěkný i z venku, žádné ťukance ani škrábance, a to určuje velmi podstatnou část finální ceny. Originál pouzdro je bonus navíc, samostatně se občas objeví za 1500Kč+ a je hned pryč. Odpadlý kryt dle foto nebyl poškozený. Otázka dvou kapek lepidla a 20 sekund.
Jistě by byl potřeba vyměnit středový mechanismus+kroužek+ještě jedno kolečko aby byl dokonalý. Náklady 1300Kč. V tom momentě se jeho hodnota zvyšuje na 8000Kč +
Na eBay během 2 dnů SOLD.
Konkrétně po tomto modelu je na trhu hlad a ceny budou růst. Už nyní se např. D6C prodávají za dvojnásobek toho co před dvěma roky.
Takže asi tak.
SONY ES
Napísať odpoveď

Návrat na "Tipy na dobrý nákup, novinky, články, zaujímavosti - nové"