Kazety a René Jauris

alebo čo vás príjemne, či nepríjemne šokovalo - tipy na výnimočne kvalitné alebo nepodarené vintage hifi

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Kazety a René Jauris

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Spoznal som ho pred cca 2 rokmi náhodne na fb a hneď mi bol sympatický tento svojrázny a originálny Človek s pestrým životom a pevnými postojmi. Pripadá mi ako jeden z tých večne mladých. Dnes skoro ráno mi napadlo jeho meno, tak reku pohladám na webe či niečo vykukne... A tak až dnes som sa dozvedel, kto je to tento skromne vystupujúci "chlapčisko" , ktorý na fb tak nadšene testuje kazety a stará sa s láskou o svoje Grundigy. A samozrejme píše o cyklistike, vzkriesenej značke bicyklov Favorit....
Dokonca prijal dávnejšie aj funkciu moderátora v mojej fb skupine Káva a čaj :oops:
Vôbec som ešte vtedy (vlastne dodnes) netušil že sa jedná o tak slávneho, schopného a zaujímavého Človeka/LEGENDU - doslova a do písmena. Tu je na mieste použiť slovko Celebrita v tej jeho nesprofanovanej pôvodnej podobe - ako by sa malo používať. Lebo tie zhýralé, často tupé a hnilé amorálne individuá prepierané v mainstríme či bulvári, a vydávané za vzory nie sú celebrity. Hodilo by sa skôr pomenovanie Trosky.
Ale prečítajte si sami tento zaujímavý a inšpiratívny článok. Mimochodom veľmi zaujímavý web....
https://www.bezfrazi.cz/pribehy/rene-jauris/mistr
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Kazety a René Jauris

Príspevok od používateľa Kazetowich »

fotečka ...
Prílohy
jauris.jpg
jauris.jpg (47.01 KiB) 1222 zobrazení
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Spadnutá sánka"