Návštevnosť

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2652
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa AdmineR »

kazdeho stabilneho clena nazor je dolezity. nstarov urcie je.
Ja tiez neznasam naduteho gugla, takze ak sa ukaze ze to tu przní, pojde do iče. Fšak Erik ?
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2652
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa AdmineR »

inak odvtedy ako sme mu sem nedavno dovolili vstup, este som ho tu nevidel hajzlika - len ahrefs a semrush
Používateľov profilový obrázok
zvalo
Site Admin
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Pondelok, 10. Septembra 2018, 09:50
Bydlisko: serverovňa v suteréne

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa zvalo »

Ďakujem všetkým za názory a postrehy. Možno si niekto myslíte, že váš názor nemá váhu, ale ako napísal aj AdmineR, zaoberáme sa postrehmi každého člena. Ja konkrétne len po funkčnej a dizajnovej stránke. Bude to znieť ako klišé, ale skutočne nás to obohacuje a myslím, že vďaka podobným debatám vieme kormidlovať smerovanie fóra k všeobecnej spokojnosti. Trošku som sa opustil :)
UN🗲IX - Highway to shell
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2652
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa AdmineR »

že opustil :D
zabehla mi ranná káva a padol som pod stoličku
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2652
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa AdmineR »

kludne sa opúšťaj častejšie
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Nstar: Tak dobře, ale stejně, tady to vnímám tak, že jsme si všichni rovni (i když mám jistý respekt před těmi, kterým svítí červeně uživatelské jméno) a i kdyby svítilo moje uživatelské jméno zeleně (spolu s moniatkem jakožto moderátorům), tak kdybych něco poondil, musím se omluvit. Takže určitě se neboj ozvat ;-).

Nechci do toho vstupovat, protože v tomhle se nejlíp vyzná zvalo (kdybych se pletl, tak mě prosím oprav, aspoň se přiučím ☺ ), ale podle mě tu ten "hlavní" gůgel bot nemůže nějak narušit, ten podle mého jen proskenuje fórum a když bude kdokoliv ve světě přes něj hledat nějakou specifickou frázi, která se tu na fóru objevuje, díky tomu skenu nás najde. Reklamy tu na fóru naštěstí nejsou, čehož si upřímně na administrátorech vážím, že nás nezaprodali, takže by nás tu neměl jak zahltit. A spamy čerstvě registrovaných falešných uživatelů jsou již myslím ošetřené úvodní kontrolní otázkou, která tu prý přibudla, ale až poté co jsem se já nebo i ty registrovali. Bylo to totiž zřejmě na popud vůbec prvního spamera, který tu vlezl s jakousi elektronickou měnou..a jak koukám dle mých "historických" snímků :-D , tak první se tu ukázal již 27.11.2018, tak a ten s tou měnou se tu objevil 16.12.2018 - ještě to mám archivované jako snímky, díky tomu jsem to dohledal :-).

Ale jak říká AdmineR, kdyby tu dělal neplechu, tak se ho zase smázne.
A pokud si tu databázi po zakázaní nemaže, tak by jsme mohli zůstan dohledatelní i po jeho zákazu - ale to těžko říct, jak funguje..

---

AdmineR: Musíš mu dát čas. Já ho už ve výpisu teď viděl, takže je celkem rychlý.
A co se týká skenování a zaevidování do vyhledávače, tak to mu taky musíš dát čas - se podívej kolik těch vláken a příspěvků tu už máme :-).

---

zvalo: Ahoj, pardon, že zas prudím, a navíc s otázkou trochu mimo :-? .
Je to pouze dotaz, ale nedá mě se nezeptat - myslíš, že by se tu daly přidat a případně nahradit ti "Smajlíky" za jiné, kterých je i víc? Pokud by to bylo náročné na nahrazení nebo přímo nemožné, tak se nic neděje, jen mě to zajímá.
Pro příklad mám na mysli tyto kolobky:
http://kolobok.us/content_plugins/galle ... ?smiles.12
Nejen, že těch základních je mnohem víc, ale ty co by vystihovaly emoci, kterou mnohdy potřebuji do příspěvku uvést tu chybí.. Mimo to tam je i spousta dalších, které jsou mnohdy i vtipné, ale to už by byl jen bonus.

A umístění by mohlo být pro příklad v tomto stylu v horní liště.
.
CzT.095 - kolobky z archivované stránky – kopie • ořez [L450, P200, N275, D400].png
CzT.095 - kolobky z archivované stránky – kopie • ořez [L450, P200, N275, D400].png (29.66 KiB) 1046 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
zvalo
Site Admin
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Pondelok, 10. Septembra 2018, 09:50
Bydlisko: serverovňa v suteréne

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa zvalo »

SilverFox: Napravo som skusmo pridal niekoľko smajlíkov -->
Nezobrazujú sa všetky dostupné, je tam pod nimi text "Zobraziť viac emotikonov"
Po kliknutí sa v novom okne zobrazia všetky dostupné, stačí si vybrať.
Postačuje to takto? Alebo treba doplniť ďalšie?

Inak ak máš v PC inštalované smajlíky (emoji) tak stači skopírovať a vložiť do textu. Na mobile je to jednoduchšie, zmeníš si klávesnicu na smajlíky a vkladáš ako o život.

Alebo si môžeš vybrať a skopírovať niektorý z týchto.

Vyzerá to potom nasledovne:
🤕😍💪🤷🍾🥇

Nie je to asi to pravé orechové čo si chcel, zatiaľ som narýchlo vyskúmal len toto.
UN🗲IX - Highway to shell
Používateľov profilový obrázok
zvalo
Site Admin
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Pondelok, 10. Septembra 2018, 09:50
Bydlisko: serverovňa v suteréne

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa zvalo »

SilverFox: Prepáč, ešte som zabudol odpovedať k tomu gúglovičovi a tomu čo písal Nstar:
  • Nstar to zrejme myslel tak, že fórum bude vďaka Google ľahšie dohľadateľné a budú sa tu objavovať pochybné indivíduá a vytvárať falošné účty + budú pridávať spamové témy, reklamy a pod. ČIže nie priamo bot od Google, ale spropagovaním to pôjde z kopca. No uvidíme, od toho sú tu moderátori a upravený registračný formulár. Boti už o tomto fóre vedia roky - a ja to síce nejak nesledujem - ale vznikol tu niekedy v tomto smere nejaký veľký bordel?
  • k tomu čo si napísal ako bot od Google funguje nemám výhrady, popísal si to správne. Je to len prehľadávač a indexovač obsahu - ten potom ponúkne vo svojom vyhľadávaní.
UN🗲IX - Highway to shell
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa EZ647 »

Kým som nedal antispamovú otázku, tak tu chodili podivný "ľudia" s účtami prevažne z Ruska, ktorý nespamovali hneď ale až po čase od registrácie, po týždni, mesiaci, dlhšie, to som potom mazal.
Cez otázku sa dostal asi len jeden či dvaja, čo tu potom spamovali podozrivé linky offtopic, inak zatiaľ pohoda.
Občas som niekoho nepustil keď som videl že jeho adresa je podozrivá a ešte podľa google na nejakých blacklistoch, aj keď to už nemusí byť 100% a možno niekomu krivdím :D
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2275
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa orhore »

Existuje i režim schvalování prvních 1-3 příspěvků nového uživatele moderátorem či adminem. Jinak se nezveřejní. To je zřejmě nejlepší ochrana proti spam botům.
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa Nstar »

Presne to som myslel tie spamy, ak by sa majiteľ stránky rozhodol pre zobrazovanie reklamy bolo by to síce pre návštevníka otravné ale chápal by som to
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2652
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa AdmineR »

neviem ako Erik, ale osobne si to tu neviem a nechcem vediet ani vidiet predstavit zaplevelené reklamou. By som dostal dalsi infarkt zbadať tu Alzaka alebo nejaky Startitup, Lidl plny udenačov, alebo pod hypervyplachy a pod hovna. Asi by som spachal ritualne harakiri.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"