Návštevnosť

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

zvalo: Já si toho právě při psaní jiného příspěvku všiml v tom čase než jsi tu ty přidal ten v 17:16. Normálně ale nevím jestli ten řádek "Zobraziť viac emotikonov" už tu byl dřív nebo až teď co jsi jich tam několik přidal - fakt mám okno :-| ..
No musím poděkovat za přidání alespoň těchto, je to lepší než těch pár co tu je vidět bez rozkliknutí :thumbup: .
Kdyby to ale pak časem šlo, tak bych asi byl buď pro přidání těch co jsem dával odkaz předtím nebo přímo nahrazením - nevím jak to vnímají ostatní, ale tyto co tu jsou mi přijdou trochu "kostrbaté", či jak to popsat. Nebo je to možná jen tím, že jsem byl na ty předtím zvyklý zhruba 10 let na té jedné stránce (která ale šla postupně do háje a teď už nefunguje vůbec) a ještě ve starém ICQ.

Teda, že existuje i instalovatelná aplikace jsem netušil, ale ty současné, včetně těch co jsi tu dal tip mi přijdou extémně uhlazené a sterilní. To samý ty na dotykových mobilech, to když jsem u někoho viděl co vše tam je a v jakém designu, tak jsem se spíš zhrozil :lol: .. Mimo to, když jsem kdysi měl dotykáč a chtěl jsem napsat zprávu, tak to bylo o nervy, nechápu jak na tom může někdo něco psat..

Možná ti s těmy "smajly" připadám jako blázen, takže pokud by se ti tím nechtělo zabývat, tak to pochopím.


V pohodě :-). Jo tak to rozumím. No na to, že se tu ti spameři objevili v samotném začátku fóra, tak už to je zajímavé, ale od té doby jsem si žádných dalších podobných příspěvků nevšiml. Dokonce jsem si nevšiml ani těch, kteří se dostali přes tu úvodní otázku jak píše Erik.

---

AdmineR: No ještě že jsi taky proti těm reklamám. Na druhou stranu tak musíš sice ten web živit z vlastního, ale z mého pohledu je to lepší než sem nadrbat plno reklam, které by to sice zaplatily, ale zřejmě by odlákaly vícero příznivců.
Postupem času jsem si všiml, že mnoho webů je už jen jako těžiště peněz z reklam - viz třeba jako Novinky nebo CSFD.. Na druhou stranu, z takových Novinek se před pár lety stal těžký bulvár se spoustou dezinformačních zpráv, kterých jsou beztak plný televize - vyjímečně se tam ale dá najít i nějaký ten rozumný článek, jen je jich v té záplavě bordelu opravdu málo..
Používateľov profilový obrázok
zvalo
Site Admin
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Pondelok, 10. Septembra 2018, 09:50
Bydlisko: serverovňa v suteréne

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa zvalo »

SilverFox: Tie "kolobky" to je pekný opruz na inštaláciu. Treba si ich po jednom uložiť a potom nahrať po jednom na server a každému priradiť "pocit" ktorý predstavuje a skratku znakov, ktorou ho vykreslíš [napr. jednoduchý úsmev je dvojbodka ":"a koniec oblej zátvorky ")" ]. Priznám sa, že nateraz na túto úpravu nemám časopriestor. Tie čo som doplnil boli voľne dostupné na nete ako balík, pridať to do fóra bola práca na tri kliknutia.
UN🗲IX - Highway to shell
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

zvalo: Jo takhle, no na pár kliknutí to je fakt rychlý :-), nahrávat je po jednom je už celkem o nervy, to znám sám při vkládání příloh sem do příspěvků (dřív to šlo na jeden zátah, označil jsem si třeba i 10 fotek, což bylo množství v limitu, a jen jsem kliknul na Otevřít (či Použít) a Pridať súbor, pak už jsem je do příspěvku jen naklikal a bylo to. Teď to musím dělat jednu po druhý jak blbec :-D ).
Tomu rozumím, když jsem se na to před 3 lety ptal, tak jsem se tu nabídl, že bych i tuto opruznou činnost klidně sám udělal, ale nějak to vyšumělo a mě bylo blbý se připomínat a nějak se do toho tlačit.

Chápu, že nahrazení by bylo náročné, takže úplně v pohodě. Třeba se to někdy udělá.
A upřímně děkuji za ochotu přidání těch dalších :thumbup: .
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2658
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa AdmineR »

:clap: :clap: :clap:
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2658
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa AdmineR »

tak totalitny guglebot robí svoju robotu (neviem či sa tešiť), návštevnosť webu prekročila dnes 400 občanov / 24 hod a aj vo vyhladávači sme na prvom mieste (všeobecná fráza vintage hifi)
Prílohy
Screenshot_20221129_072837_com.android.chrome.jpg
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa Nstar »

čo už škoda, no
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

AdmineR, Nstar: No když nás to dokáže najít už i při takto obyčejné frázi, tak to je celkem pokrok :-). A proč škoda? Já myslím, že je to celkem pěkná věc. Přeci je tu taková spousta pěkných článku a užitečných informací, které teď můžou najít i lidi co hledají přes toho gůgla.
Jen pro info, a to opravdu myslím bez rýpání, zkuste se zeptat sami sebe, kolikrát jste hledali informace přes Gůgl.

Kdyby to ale nějak škodilo, což myslím, že samotný (bot) prohledávač neudělá, tak se dá zase zakázat.

No přes 400 lidí za 24 hodin není špatný množství. Jen nevím jestli to ještě někdy překročí to aktuální historické maximum :-D :
Maximálny počet prítomných: 934, Utorok, 14. Apríla 2020, 15:33
Nevím co to tehdy bylo za zvláštní den, že tu přišlo tolik lidí.
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa Nstar »

rozumiem, skôr sa obávam, že ten gugel nevie filtrovať aký čitateľ/prispievateľ má úmysel a bola by veľká škoda keby tunajšia bezopríkladná vysoká úroveň poklesne
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2658
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa AdmineR »

to bol počet navstevnikov ktory tu boli online naraz (v jednej chvili)
Maximálny počet prítomných: 934, Utorok, 14. Apríla 2020, 15:33
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Nstar: Předem se omlouvám, pokud píšu něco jiného než co jsi myslel, ale asi jsem to úplně nepochopil. On ten gůgl skener (bot) funguje myslím jen na principu shromažďování slov, frází a míst, kde se vyskytly (místo kde se vyskytly dané fráze jsou potřeba k vytvoření odkazu při vyhledávání přes gůgl vyhledávč), takže tento robot / automat nevnímá nic jiného, on je dá se říct jen zprostředkovatel.

Uvedu příklad, když do gůgla zadám frázi "VEB FILMFABRIK AGFA WOLFEN", tak by měl najít mimo inzeráty i naše fórum a místa, kde se to slovo zde vyskytlo, nejvíce je právě v tom mém článku o těchto páskách. Toto se sice stále neděje a gůgl vyhledávač se chová jako úplný hlupák, i když jsem napsal název vlákna "Studiové pásky 50. let", ale mělo by to fungovat na stejném principu jako ten vnitřní vyhledávač na našem fóru - viz příklad:
search.php?keywords=VEB+FILMFABRIK+AGFA+WOLFEN

Takže úmysl přispěvatele ani nevnímá, vlastně ani nevím jak by se dalo přes internet najít něco jen podle kritéria úmyslu.
Ale jak píšu, pokud jsem to co píšeš nepochopil, tak se omlouvám :-| .

A pokud se pletu ve výkladu o Gůgl botovi, tak mě prosím Zvalo kdyžtak oprav (pokud to tu čteš).

---

AdmineR: Jojo, to právě vím, jen jsem tu větu asi napsal krkolomě. Ale neboj, vím, že to množství lidí bylo jen v jednom okamžiku, proto si právě říkám, že nevím jestli se tohle ještě někdy překoná :-).

Při kouknutí do mého archívu jsem zjistil, že v ten den tu bylo úctyhodných 1414 uživatelů, a to je jiný kafe :shock:
Snímek ze dne 14.04.2020
.
VintageHifi.830 - plná řada uživatelů a největší počet robotů (4) – kopie-ořez [L350, P95, N360, D20].png
VintageHifi.830 - plná řada uživatelů a největší počet robotů (4) – kopie-ořez [L350, P95, N360, D20].png (62.64 KiB) 924 zobrazení



Ale zvláštní je, že koncem května roku 2020 to už nějak opadlo a návštěvnost se pohybovala v řádech stovek uživatelů, dle mých snímků návštěvnost za 24 hodin už nepřesáhla 500 lidí :-? ..
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa Nstar »

ja som to myslel takto, nejaký úžívateľ si dá vyhľadať vybračný pás alebo kazeta do tlačiarne a jemu to medzi inými vyhodí toto forum. Týpek sa začne tuto snoriť a zistí, že sme podľa neho výborný materiál do ktorého sa dá kopnúť a ešte to aj zverejní niekde že kuknite aká podivná stránke kde niekto dnes rieši kazety...atd atd
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Nstar: Jaj takhle. No ale toho se prosimtě neboj. To by ses ale musel skrýt před světem a toto fórum by nesmělo být přístupné pro nikoho kromě registrovaných. I bez možnosti nás najít přes jakýkoliv vyhledávač (nejen přes Gůgla, Bing a další - Seznam nezmiňuju, protože ten zareaguje až když napíšu "vintagehifi sk") sem může přijít kdokoliv kdo o nás ví nebo dostane odkaz od známého.
Ale ještě jednou říkám, toho se vůbec neboj.

Hlupáci se najdou všude, to je jasný, ale takový bezmozek, který by se chtěl do nás navážet jen kvůli tomu, že řešíme věci, které jsou "prehistorické, trapné, nemoderní" a kdoví jaké další názvy, by sám byl k smíchu, protože jediné na co se zmůže on, je dělat si srandu z něčeho, čemu sám nerozumí.
Já jsem si základku prošel ne zrovna příjemně a vím, že nad takovými nesmysly nemá absolutně cenu se pozastavovat.

Já si za tímto zájmem stojím a je mi jedno, co by si o mě kdo myslel i kdybych jel po městě se sluchátkama, které bych měl zapojené do discmanu, walkmanu, reportážního kotoučáku či kazeťáku. Sice nemám bohužel ani jedno z toho :-?, ale v tomto případě bych si ty nechápavé ksichty spíš užil :-D. Už teď se na mě semtam někdo otočí, když vytáhnu svůj tlačítkový, 14 let starý Sony Ericsson a vůbec mě to nevadí.

Opravdu, neměj z toho strach.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"