Tesco a ich strategia

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 546
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Tesco a ich strategia

Príspevok od používateľa Hasterman »

Ja chodím rád do tesca. Vlastne ak to mám správne nazvať idem radšej tam. Do lidla nechodím vôbec, človek tam má problém kúpiť aj slovenskú minerálku. Kaufland je natrieskaný dôchodcami a nebaví ma sa medzi nimi tlačiť. V tom tesku u nás je vždy najmenej ľudí, nečakám dlho pri pokladni a nepredieram sa medzi dôchodcami. V každom jednom obchode majú vždy niečo lacnejšie ako inde, poprípade aj drahšie. Napríklad kávu ktorú pijem majú v tescu za najnižšiu cenu.
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Tesco a ich strategia

Príspevok od používateľa EZ647 »

Ja do Lidla najčastejšie, pretože že ho mám pod barákom, ale ak chcem niečo konkrétne čo je na 90% v každom inom obchode len nie v Lidli, tak smola.
Na samoobslužné pokladne v Tescu som si zvykol do istej miery, netlačím sa, defakto naťukám to sám v kľude, nikto nestojí vedľa mňa, ani za mnou a nemusím s nikým komunikovať väčšinou, tak som spokojný.
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2652
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Tesco a ich strategia

Príspevok od používateľa AdmineR »

Som rád, že v debilnom Tescu ubudlo oproti minulosti zákazníkov a naopak viac ľudí si všímam v Jednote. Osobne si radšej kus počkám v rade v obchde s ľudskou obsluhou ako v NWO molochu kde sa zo mňa snažia urobiť brigádnika a zadarmo.
Čoskoro budú ludia za tesko club card ochotní vykladať kamiony do regálov - dajme tomu za 15% zľavu ... jebáaaaať
Prílohy
Jednota
Jednota
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"