Hudební CD sestavené členy VintageHiFi.sk (legální samozřejmě)

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Hudební CD sestavené členy VintageHiFi.sk (legální samozřejmě)

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím Vás všechny.

Přiznám se, že je mi trochu blbý zde uvést tento nápad, když je dost podobný nedávno uvedené nabídce na vytvoření hudby pro audio testy, viz odkaz:
viewtopic.php?t=3438
Tohle sice stále platí, ale zde se jedná o trochu odlišnou variantu.


Vlivem toho, že tu AdmineR/Kazetowich (v jedné osobě :-) ) psal o propagaci tohoto fóra, tak se mi začala kreslit v hlavě myšlenka, jak bych k tomu mohl přispět z jiné strany. Pro připomenutí:
viewtopic.php?t=3436
viewtopic.php?t=1257

Jak jsem psal i tam, určitý nápad jsem dostal už před nějakým rokem, ale to zabere ještě nějaký čas. Je však možné vytvořit i něco dříve a trochu jiným způsobem. I když stále mám obavy, že si asi příliš "fandím".



O co tedy jde.
Můj nápad spočívá v tom, že by se zdejší členové fóra mohli zapojit do vzniku speciálního hudebního alba, které bych v rámci možností (dostupných materiálů) vytvořil. Šlo by v podstatě o písničky na přání.
Abych upřesnil to "v rámci možností" - jde o to, že ačkoliv mám kupříkladu rád Rock i Metal, nemám bohužel žádné dostupné materiály k vytvoření skladeb v tomto žánru. Hypotetičtí zájemci o skladbu na jejich přání by tedy byli odkázáni jen na to, co jsem schopný vytvořit ze zakoupených materiálů.
Ale to rozhodně neznamená, že nejsem otevřený návrhům na hudební experimenty ;-). I když nutno říct, že nelze zaručit kýžený výsledek :-D.

Pro nástin dostupných žánrů se můžete podívat sem, kde jsem je již vypsal - hlavní příspěvek, tmavě zelený podtržený text:
viewtopic.php?t=3438
Ačkoliv se jedná jen o namátkový a nepatrný výběr, pro představu si můžete poslechnout i pár ukázek ze zmíněných žánrů:
viewtopic.php?p=43717#p43717


Po dokončení skladeb a uzavření alba, bych ho vydal ve formě fyzického CD v limitované edici, ale samozřejmě v takovém množství, aby to pokrylo všechny zúčastněné zájemce.
Uznávám, že v rámci zaměření fóra není CD zrovna nějak starý nosič, ačkoliv se již také vytrácí. Ovšem je to pro mě jediná možnost, protože kazety jsou příliš drahé a o výrobě desek ani nemluvím.


Důvod proč s tímto návrhem jdu veřejně je i to, že by mě celkem bavilo na takovém albu pracovat a navíc by mě zajímalo, jak moc různorodé obsahem by bylo - protože každému se líbí jiná hudba.

Počítám však i s tou možností, že jako výše zmíněná nabídka hudby na testy může podobně dopadnout i tohle.
Tak či tak, jsem zvědavý jak to dopadne.


Přeji všem příjemný večer, a vlastně ráno i den ;-).
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"